Kauçuk Tabanlı Halı

Belirlemiş olduğunuz alanlarda ses akustiğini sağlamak ve aynı zamanda dekoratif bir görüntü elde etmek istiyorsanız akustik sünger tercih etmelisiniz. Farklı desen ve renklerde bulunan akustik süngerler kaliteli bir şekilde ses akustiği sağlar.Daha tok ve kaliteli bir ses ile ortamın ses akustiğini sağlayabilirsiniz. Ses akustiğinin sağlandığı ortamlarda daha iyi ses alımı sağlayabilirsiniz.Akustik sünger yankı yalıtımı sağlayan, mekanda oluşan çınlamayı engelleyen, akustik ses kalitesini yükselten, sesleri bir düzen içerisinde tutan, açık hücreli ses emici özellikte bir üründür. Yanmaz özelliği bulunan akustik süngerler ile ses akustiği ile birlikte güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz.

akustik sünger

 

Dekoratif tasarımlı üretilen akustik süngerler de bulunmaktadır. Ses problemlerini gidermek amacı ile kullanılmaktadır. Yankı problemi olan bir ortamda akustik sünger kullanılarak sorun ortadan kaldırılır.Akustik piramit süngerlerin desen ve tasarımsal olarak farklı üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Akustik süngerlerin >yumurta, piramit, spesiyal, labirent, düz, vicoustic kare flexi a50, bass trap, bass küpü, kesik piramit, spesiyal piramit, piramit oanel, zigzag, kauçuk sünger, tekno touch, basotect melamin sünger çeşitleri bulunmaktadır.

 

AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri, ses emici yanmaz özellikleri olan I. sınıf malzemeden yapılmaktadır. Yüzeyi piramit şeklindedir ve akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulanabilir. Ayrıca uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir. Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses yalıtımı sağlar. 

piramit sünger

AKUSTİK YUMURTA SÜNGER

Akustik Yumurta Sünger, görünüşü yumurta kutusu şeklinde olan akustik süngerdir. Yumurta süngerler yüksek ses emici özelliğe sahip akustik sünger çeşitlerinden birisidir.Ses akustiğinde kullanılan akustik yumurta sünger tek başına güçlü bir ses izolasyonu sağlamaz, ciddi ses kesmek için bariyerli modelleri kullanılmalıdır. Ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir.

yumurta sünger

 

AKUSTİK LABİRENT SÜNGER

Akustik Labirent Sünger, şeklinde adından da anlaşılacağı üzere labirent deseni olan akustik süngerdir. Yanmaz özelliği bulunan akustik labirent sünger ile kaliteli düzeyde ses akustiği sağlayabilirsiniz. Yüksek ses emici özelliği bulunan akustik labirent süngerler yankıyı kesmektedir. Tek başına yüksek seslerin yalıtımında kullanılmaz ama bariyerli modelleri yüksek ses yalıtımında kullanılabilir.

labirent sünger

 AKUSTİK SPESİYAL SÜNGER

Akustik Spesiyal Piramit sünger, akustik ses sorunlarını çözmeniz için size en uygun fırsatı sunmaktadır. Üstün ses yutum katsayısı, yanmazlık özelliği ile uygun fiyatlıdır. Ses emici özelliği ile ses yalıtımı sağlamaktadır. Akustik mekanlarda eko, yankı gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılmaktadırlar.

special sünger

 

AKUSTİK TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno touch süngerler akustik süngerlerdir. Mekanda akustik düzen sağlamak,yankıyı ekoyu kesmek için kullanılırlar. Dezavantajından biri yanıcı olmasıdır. Ancak yanma tehlikesi bulunmayan ortamlar için oldukça kullanışlıdır. En büyük avantajı birçok renk seçeneğinin bulunmasıdır. Bu sayede her ortamda kullanılabilir ve istenilen tasarım oluşturulabilir.

tekno touch sünger

BASOTECT MELAMİN LABİRENT SÜNGER

Basotect labirent desenli akustik sünger, Almanya'dan alınan hammadde ile işlenerek açık hücreler kazandırılan ve ses yalıtım yeteneğine sahip olan bir üründür. Bakteri üretmez özel yapısı, şık tasarımı, yanmaz dokusu ile akustik ses artırımı ve ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edilen bir malzemedir. Mekanlardaki yankı sorununu engelleme, çınlamayı önleme, ortamlar arası ses geçişinin önüne geçmek gibi konularda yetenekli ve yüksek performanslı akustik bir süngerdir. 

Basotect Melamin Labirent Sünger

BASOTECT MELAMİN YUMURTA SÜNGER

Basotect yumurta sünger, melamin köpükten üretimi sağlanan ve yankı yalıtımı, akustik çözümleme, ses izolasyonu gibi konularda yetenekli ve yüksek performans sergileyen bir üründür. Yumurta formlu basotect melamin köpük standart üremi rengi beyaz yada gridir. Özel olarak istediğiniz renkleri sipariş ederek üretime aldırabilirsiniz. Bu ürün seslerin istenilen kalite düzeyine getirilerek bozulmaya uğramasına engel olmak amacıyla kullanılmaktadır. En önemli özelliklerinden bir tanesi yanmaz özellikte olması ve bu özelliğin kimyasal madde katkısı yapılmadan kazandırılmasıdır.

Basotect Melamin Yumurta Sünger

Akustik Yanmaz Special Sünger

Special Sünger | Yanmaz Special Sünger | Akustik Special Sünger | Yanmaz Special | Special Sünger Kaplaması

Tekno Foam'ın uluslararası standartlara uygun ürettiği, yanmazlığın önemli olduğu alanlarda akustik çözüm sağlayan sünger ürünüdür. Special süngerler 0 yanmazlık kalitesinde ve uygulandığı alanlarda etkin yer sağlar. Tekno Foam, Recticel'in global pazarda sunduğu akustik çözümleri kendi tecrübesi ile birleştirerek, kalitesi ve geniş ürün gamı ile tercih edilen bir tedarikçi konumuna ulaşmıştır.

Yanmaz special sunger

Akustik Yanmaz Special Sünger Kullanım Alanları; Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada; disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gereken alanlarda; hava alanı, devlet binaları gibi kalabalık ortamlarda gürültü ve yankının kontrol altına alınması gereken durumlarda kullanılmaktadır.

Yanmaz Special Sünger
yanmaz special sungerler
Kendinden Yapışkanlı Yanmaz Special Sünger
Special sunger cesitleri
Yanmaz Special Sünger Kullanım Alanı
akustik special sunger fiyatlari
Yanmaz Spesiyal Sünger Uygulaması
Special sunger
Bariyerli Yanmaz Special Sünger
Special sungerler
Kendinden Yapışkanlı Bariyerli Yanmaz Special Sünger
Special sunger fiyatlari
Yanmaz Special Sünger Uygulaması
Special sungerler
Akustik Ses Yalıtım Uygulaması
Special sunger fiyatlari
Yanmaz Akustik Special Sünger Uygulama
Special sungerler
Yanmaz Special Ses Yalıtım Süngeri
Special sunger fiyatlari

Special süngerler hava alanlarında ve bir çok mekanda ses yalıtımını ve akustiği düzenlemek için kullanılabilir. Özellikle iç mekanların akustik düzenlemeleri için kullanılır.

Akustik Yanmaz Special Sünger Siparişi ve Daha Detaylı Bilgi İçin İletişim: 0850 333 93 95

Düz Akustik Sünger

Düz Yanmaz Akustik Sünger | Düz Basotect Sünger | Düz Ses Yalıtım Süngeri | Düz İzolasyon Süngeri | Düz Sünger

Düz olan yapısı, yüksek performansı Var yanmaz özelliği ile akustik düzenleme malzemelerinin vazgeçilmezi. Stüdyolarda tavan ve duvarlarda akustik sünger komple duvarlara kaplanarak ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Bu akustik süngerler düz olmasından dolayı uygulamada kolaylık sağlar.

Duz akustik sunger

Ses yutma performansı çok iyi olan düz akustik sünger, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz.
Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı düz akustik süngerdir.

Kendinden Yapışkanlı Düz Akustik Sünger
Kendinden Yapışkanlı Düz Akustik Sünger
Yanmaz Düz Akustik Sünger
Yanmaz Düz Akustik Sünger
Beyaz Düz Akustik Melamin Sünger
Beyaz Düz Akustik Melamin Sünger
Düz Akustik Sünger
Düz Akustik Sünger
Düz Akustik Ses Yalıtım Süngeri
Düz Akustik Ses Yalıtım Süngeri
Gri Basotect Düz Akustik Sünger
Gri Basotect Düz Akustik Sünger

Yanmaz Akustik Düz Sünger Özellikleri

Düz Akustik Sünger Siparişi veya Uygulama Detayları İçin İletişim: 0216 557 61 90

Akustik Yanmaz Piramit Sünger

Mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren poliüretan süngerlere Akustik Piramit tipinde ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

AKUSTİK YANMAZ PİRAMİT SÜNGERLERİMİZ  TÜV SERTİFİKA BELGELİDİR.

Yanmaz piramit sunger cesitleri

Piramit Sünger Üretim Ölçülerimiz: 100 cm x 100 cm Kalınlık : 4 - 5 - 6 - 7 cm 'dir. 

Akustik yanmaz piramit süngerler sesi dengelemek amaçlı kullanılan polistiren bir malzemedir.

Yanmaz Piramit Sünger
akustik yanmaz piramit sunger
Akustik Piramit Sünger
Akustik yanmaz piramit sungerler
Yanmaz Piramit Sünger Uygulaması
Yanmaya karsi piramit sunger
Yanmaz Piramit Sünger Kullanım Alanları
Yanmaz Piramit sunger fiyatlari
Yanmaz Akustik Sünger
Yanmaz piramit sungerler
Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri
Yanmaz piramit sunger cesitleri
Piramit Sünger Uygulaması
Piramit Sünger Uygulaması
Akustik Ses Yalıtım Uygulaması
Akustik Ses Yalıtım Uygulaması
Yanmaz Piramit Sünger Fiyatı
Yanmaz Piramit Sünger Fiyatı
Piramit Sünger Nasıl Uygulanır
Piramit Sünger Nasıl Uygulanır

Yanmaz Piramit Süngerlerin Kullanım Yerleri: Akustik düzenleyici genel olarak müzik odası dairenizin duvarlarında dairenizin tavanında stüdyolarda disko ve barlarda jeneratör odalarında kompresör odalarında yatlarda sağır oda yapımında diş hekimlikleri cafe restorant gibi yerlerde ve makina dairelerinde ( Yangın Tehlikesi Bulunan Mekanlarda ) sesi dengelemek amaçlı kullanılan polistiren bir malzemedir.

Yanmaz Akustik Piramit Sünger Siparişimiz ve Daha Detaylı Bilgi İçin İletişim: 0216 909 12 80

Akustik Yanmaz Yumurta Sünger

Mükemmel ses yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli biçimde emilmesini sağlar. Yanmaz Sünger Küf tutmaz nemden etkilenmez. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı engeller. Özel fırınlarda yüksek derecelerde reaksiyondan geçirilerek yanmazlık formu kazandırılan bu ürün, ayrıca dış yüzeyine ince homojen filim tabakası kaplanarak yağ çekme özelliği ortadan kaldırılmıştır. 

Akustik yanmaz yumurta piramit ses yaltim sungerleri

Akustik Yanmaz Yumurta Sünger Kullanım Alanları; Akustik Düzenleyici Genel Olarak Müzik Odası Dairenizin Duvarlarında Dairenizin Tavanında Stüdyolarda Disko Ve Barlarda Jeneratör Odalarında Kompresör Odalarında Yatlarda Sağır Oda Yapımında diş hekimlikleri cafe restoran gibi yerlerde ses dengelemek amaçlı kullanılan polistiren bir malzemedir.

akustik yanmayan yumurta sunger akustik yanmayan yumurta sunger fiyatlari
Akustik yanmaz yumurta sunger Akustik yanmaz yumurta sungerler
Yanmaz yumurta sunger yanmaz yumurta sunger cesidi

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Akustik yumurta süngerlerimiz 0 Yanmazlık özelliğine sahiptir.

Yanmaz Yumurta Süngerler Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Sipariş İçin İletişim: 0216 909 12 80

Akustik Yanmaz Sünger Yumurta Labirent Piramit Special Spesiyal Bondex Sünger İstanbul Türkiye : Akustik Piramit Sünger ;Viyol Firend Yumurta Sünger Köpük Ses yalıtımı ve izolasyon sağlayan süngerlerdir. Yanmaz yumurta  viyol, basotect melamin köpük ile piramit sünger, bondeks sünger şeklindedir.Zemin Şap altı Darbe Titreşim Giderici Mantar Kauçuk Şilteleri,Web sitemiz akustik sünger fiyatları ve akustik duvar tavan panelleri, ses emici yutucu sönümleyici kesici pano foam ve hareketli bölme duvar sistemleri tanıtım bilgi makalesidir.Akustik Sünger.Yumurta Sünger Fiyatları.Akustik Sünger Fiyatları. Bondeks Sünger Fiyatları.Yanmaz Sünger Fiyatları.Piramit Sünger Fiyatları. Bondeks Sünger Fiyatları. Bondex Sünger Fiyatı.Ses Yalıtım Süngerleri Fiyatı.Ses İzolasyon Süngerleri Fiyatları.Ses Yalıtım Malzemeleri.Yumurta Sünger Fiyatları. Akustik Yanmaz Yumurta Sünger Fiyatı. Piramit Sünger.Yanmaz Sünger. Bondeks Sünger. Bondex Sünger.Ses Yalıtım Süngeri.Ses İzolasyon Süngerleri.Ses Yalıtım Malzemesi.Ses İzolasyon Malzemeleri.Akustik Sünger, Ses Yalıtımı, Ses İzolasyonu, Makine Dairesi Ses Yalıtımı, Kompresör Dairesi Ses İzolasyonu, Jeneratör Dairesi Ses Yalıtımı, Klima Odası Ses Yalıtımı, Tekne Ses Yalıtımı, Yatlarda Ses İzolasyonu, Hidrofor Dairesi Ses Yalıtımı, Kreş Ses İzolasyonu, Ofis Ev Ses İzolasyonu, Tavan Ses Yalıtımı, Duvar Ses İzolasyonu, Zemin Ses Yalıtımı, Akustik Paravan, Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, Akustik Kumaş Kaplı Panel,Ahşap Akustik Panel, Delikli Tavan Paneli, Derzli Duvar Paneli, Akustik Kapı, Akustik Cam, Ses Yalıtımlı Pencere, Cam, Müzik Odası Ses Yalıtımı, Piyano Odası Ses İzolasyonu, Dj Kabini Ses Yalıtım, Akustik Kaplama, Akustik Kumaş Kaplı Panel, Akustik Kumaş, Akustik Kumaş Kaplama, Yanmaz Sünger, Akustik Yanmaz Sünger, Akustik Piramit Sünger, Yumurta Sünger,  Piramit Sünger,  Bondex Sünger, Bondeks Ses Yalıtım Süngeri, Bass Trap, Vicoustic Flexi Panel A50, Ses Kesici Sünger, Ses Kırıcı Pano, Ses Kontrol Paneli, Ses Kontrol Bariyeri, Ses Emici Süngerler, Ses Yalıtım Süngerleri, Ses İzolasyon Süngeri, Baffle , Yüzer Tavan, Chiller Ses Yalıtımı, Açık Hava Ses İzolasyonu, Basotect Sünger, Sünger Fiyatları, Bass Tuzağı, Stüdyo Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımları, 

NOVA AKUSTİK MİMARLIK İZOLASYON MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Ses yalıtım sektöründe 12 yıldır hizmet vermekte olan firma olarak, ses problemlerinin çözümünün sağlanması amacıyla ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, kalite standartlarına uygun olarak üretilen malzemelerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti için hizmet vermekteyiz.

Ses yalıtım uygulaması zemin, tavan ve duvarlarda, özel malzemeler ile ses frekanslarını istenilen düzeye getirebilmek adına mekanlarda ses düzenleme ve izolasyon uygulamaları yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamayı stüdyoda, çağrı merkezinde, ofiste, evinizde vb. bir çok ortamda ses sorunlarının olduğu her alanda ve akustik mekanlarda, seslerin zararlı etkilelerinden kurtulmak amacıyla yapmaktayız. Evinizde ses sorunlarının çözümlenmesini istiyorsanız endişe duymanıza gerek yok. Ses yalıtım firması olarak, ses kesimi yüksek düzeyde sağlanmış bir halde sorunları gidererek düzgün bir şekilde evi geri teslim etmekteyiz.

Yanmaz Sünger Yanmaz Sünger