İzmir Ses Yalıtımı

İzmir Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı yapı inşaatında genellikle dikkate alınmadığı için sonradan yapılması gereken uygulamalardır. Bunun için ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Mekan akustiği ve ses geçişlerini önlemek için farklı alternatifler sunmaktayız. İzmir ses yalıtımı uygulamasını kaliteli bir şekilde sağlasın diye açmış olduğumuz şubemizden ses yalıtımı hakkında destek vermekteyiz.

İzmir Ses Yalıtımı

İzmir Ses İzolasyonu

Ses izolasyonun da ses karşımıza gürültü olarak çıkmaktadır. Bu da ses oranının insan sağlığını rahatsız edecek düzeyde olmasıdır. Ses izolasyonunu daha çok motorlu aletlerin olduğu bölgelerde yapmaktayız. Jeneratör odası, hidrofor odası vb yerlerde. Ses izolasyonunu önlemek amacıyla kullanılan ürünün orta ve yüksek frekanslardaki ses yutma performansı fazladır.

İzmir Ses İzolasyonu

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

Kaliteli ses yalıtımı sağlamak amacıyla ürettiğimiz ses yalıtım malzemeleri İzmir şubemizde mevcuttur. Bu ses yalıtım malzemeleri iki duvar arası ses kesici süngerler (bariyerli ses yalıtım süngerleri, rebonded bondeks süngerpan), mekan içi yankı önleyici akustik süngerler, zemin titreşim önleyici kauçuk ve mantar esaslı levha, akustik halı, ağır epdm bariyer, ses yalıtım bandı gibi malzemelerdir. 

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtım süngerleri poliüretan esaslı farklı dansitelerle farklı ses frekansları için özel olarak hazırlanmış ses yalıtım malzemeleridir. Bu süngerlerin yüzeylerinde kazandırılan estetik yapı sayesinde mekanda akustik görünüm elde edilir. Süngerler piramit,yumurta,spesiyal, labirent ve düz modellerdedir. Düşük yoğunlukta olan farklı dekoratif ürünlerde mevcuttur. Onlar da bass küpü, basstrap , zigzag panel, vicoustic flexi a50 panel, tekno touch sünger. Fiyat ve malzeme hakkında detaylı bilgi almak için 0533 918 08 06 veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. den iletişime geçebilirsiniz. 

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri

İzmir Ses Yalıtım Uygulamaları

 

Akustik Yanmaz Sünger Yumurta Labirent Piramit Special Spesiyal Bondex Sünger İstanbul Türkiye : Akustik Piramit Sünger ;Viyol Firend Yumurta Sünger Köpük Ses yalıtımı ve izolasyon sağlayan süngerlerdir. Yanmaz yumurta  viyol, basotect melamin köpük ile piramit sünger, bondeks sünger şeklindedir.Zemin Şap altı Darbe Titreşim Giderici Mantar Kauçuk Şilteleri,Web sitemiz akustik sünger fiyatları ve akustik duvar tavan panelleri, ses emici yutucu sönümleyici kesici pano foam ve hareketli bölme duvar sistemleri tanıtım bilgi makalesidir.Akustik Sünger.Yumurta Sünger Fiyatları.Akustik Sünger Fiyatları. Bondeks Sünger Fiyatları.Yanmaz Sünger Fiyatları.Piramit Sünger Fiyatları. Bondeks Sünger Fiyatları. Bondex Sünger Fiyatı.Ses Yalıtım Süngerleri Fiyatı.Ses İzolasyon Süngerleri Fiyatları.Ses Yalıtım Malzemeleri.Yumurta Sünger Fiyatları. Akustik Yanmaz Yumurta Sünger Fiyatı. Piramit Sünger.Yanmaz Sünger. Bondeks Sünger. Bondex Sünger.Ses Yalıtım Süngeri.Ses İzolasyon Süngerleri.Ses Yalıtım Malzemesi.Ses İzolasyon Malzemeleri.Akustik Sünger, Ses Yalıtımı, Ses İzolasyonu, Makine Dairesi Ses Yalıtımı, Kompresör Dairesi Ses İzolasyonu, Jeneratör Dairesi Ses Yalıtımı, Klima Odası Ses Yalıtımı, Tekne Ses Yalıtımı, Yatlarda Ses İzolasyonu, Hidrofor Dairesi Ses Yalıtımı, Kreş Ses İzolasyonu, Ofis Ev Ses İzolasyonu, Tavan Ses Yalıtımı, Duvar Ses İzolasyonu, Zemin Ses Yalıtımı, Akustik Paravan, Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, Akustik Kumaş Kaplı Panel,Ahşap Akustik Panel, Delikli Tavan Paneli, Derzli Duvar Paneli, Akustik Kapı, Akustik Cam, Ses Yalıtımlı Pencere, Cam, Müzik Odası Ses Yalıtımı, Piyano Odası Ses İzolasyonu, Dj Kabini Ses Yalıtım, Akustik Kaplama, Akustik Kumaş Kaplı Panel, Akustik Kumaş, Akustik Kumaş Kaplama, Yanmaz Sünger, Akustik Yanmaz Sünger, Akustik Piramit Sünger, Yumurta Sünger,  Piramit Sünger,  Bondex Sünger, Bondeks Ses Yalıtım Süngeri, Bass Trap, Vicoustic Flexi Panel A50, Ses Kesici Sünger, Ses Kırıcı Pano, Ses Kontrol Paneli, Ses Kontrol Bariyeri, Ses Emici Süngerler, Ses Yalıtım Süngerleri, Ses İzolasyon Süngeri, Baffle , Yüzer Tavan, Chiller Ses Yalıtımı, Açık Hava Ses İzolasyonu, Basotect Sünger, Sünger Fiyatları, Bass Tuzağı, Stüdyo Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımları, 

NOVA AKUSTİK MİMARLIK İZOLASYON MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Ses yalıtım sektöründe 12 yıldır hizmet vermekte olan firma olarak, ses problemlerinin çözümünün sağlanması amacıyla ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, kalite standartlarına uygun olarak üretilen malzemelerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti için hizmet vermekteyiz.

Ses yalıtım uygulaması zemin, tavan ve duvarlarda, özel malzemeler ile ses frekanslarını istenilen düzeye getirebilmek adına mekanlarda ses düzenleme ve izolasyon uygulamaları yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamayı stüdyoda, çağrı merkezinde, ofiste, evinizde vb. bir çok ortamda ses sorunlarının olduğu her alanda ve akustik mekanlarda, seslerin zararlı etkilelerinden kurtulmak amacıyla yapmaktayız. Evinizde ses sorunlarının çözümlenmesini istiyorsanız endişe duymanıza gerek yok. Ses yalıtım firması olarak, ses kesimi yüksek düzeyde sağlanmış bir halde sorunları gidererek düzgün bir şekilde evi geri teslim etmekteyiz.

Yanmaz Sünger Yanmaz Sünger