Kadife Kaplı Akustik Sünger

İzmir Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı yapı inşaatında genellikle dikkate alınmadığı için sonradan yapılması gereken uygulamalardır. Bunun için ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Mekan akustiği ve ses geçişlerini önlemek için farklı alternatifler sunmaktayız. İzmir ses yalıtımı uygulamasını kaliteli bir şekilde sağlasın diye açmış olduğumuz şubemizden ses yalıtımı hakkında destek vermekteyiz.

İzmir Ses Yalıtımı

İzmir Ses İzolasyonu

Ses izolasyonun da ses karşımıza gürültü olarak çıkmaktadır. Bu da ses oranının insan sağlığını rahatsız edecek düzeyde olmasıdır. Ses izolasyonunu daha çok motorlu aletlerin olduğu bölgelerde yapmaktayız. Jeneratör odası, hidrofor odası vb yerlerde. Ses izolasyonunu önlemek amacıyla kullanılan ürünün orta ve yüksek frekanslardaki ses yutma performansı fazladır.

İzmir Ses İzolasyonu

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

Kaliteli ses yalıtımı sağlamak amacıyla ürettiğimiz ses yalıtım malzemeleri İzmir şubemizde mevcuttur. Bu ses yalıtım malzemeleri iki duvar arası ses kesici süngerler (bariyerli ses yalıtım süngerleri, rebonded bondeks süngerpan), mekan içi yankı önleyici akustik süngerler, zemin titreşim önleyici kauçuk ve mantar esaslı levha, akustik halı, ağır epdm bariyer, ses yalıtım bandı gibi malzemelerdir. 

İzmir Ses Yalıtım Malzemeleri

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtım süngerleri poliüretan esaslı farklı dansitelerle farklı ses frekansları için özel olarak hazırlanmış ses yalıtım malzemeleridir. Bu süngerlerin yüzeylerinde kazandırılan estetik yapı sayesinde mekanda akustik görünüm elde edilir. Süngerler piramit,yumurta,spesiyal, labirent ve düz modellerdedir. Düşük yoğunlukta olan farklı dekoratif ürünlerde mevcuttur. Onlar da bass küpü, basstrap , zigzag panel, vicoustic flexi a50 panel, tekno touch sünger. Fiyat ve malzeme hakkında detaylı bilgi almak için 0533 918 08 06 veya izmir@aksaakustik.com.tr den iletişime geçebilirsiniz. 

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri

İzmir Ses Yalıtım Uygulamaları

 

Çalışanlarınızın dikkatinin dağılmaması ve işe odaklanabilmesi için ofis içerisinde yaptırmış olduğunuz ofis ses yalıtımı uygulaması iş verimini arttıracaktır. Ofis ses yalıtımı yaparak istenmeyen rahatsız edici seslerin dışarı’da kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses YalıtımıOfis Ses Yalıtımı

Ofis ses yalıtımında kullanılacak malzemeler olarak sesleri emme özelliği olan ve sesi düzenleyen ses yalıtım ürünleri labirent sünger, spesiyal sünger, yumurta sünger, piramit sünger, basotect melamin yapılı sünger, bondex sünger, basstrap köşe süngeri, akustik kare flexi sünger olarak çeşitlilik göstermektedir.

Ofis Ses YalıtımıOfis Ses Yalıtımı

Ofis Ses YalıtımıOfis Ses Yalıtımı

Ofis Ses YalıtımıOfis Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik odaların akustik ortamın oluşturulması gereken mekanlar arasında yer almaktadır. Müzikle ilgilenen kişilerin müzik odası ses yalıtımı yapması oldukça ciddi bir durumdur. Müzik odaları için kullanılan ses yalıtım malzemeleri görünüm olarak da estetik içermelidir.

Akustik Ses YalıtımıEnstrüman Ses Yalıtımı

Dekor bakımından uygun yalıtım malzemelerinin seçilmesi müzik odasının görüntüsünü olumlu yönde etkileyecektir. Akustik bir ortam oluşturarak müzik odasında çalıştırılan müzik aletlerinden çıkan seslerinin düzenli olarak odada yayılması için akustik ses yalıtımı yapılması gerekir.

Kayıt Odası Ses YalıtımıMüzik Odası Ses İzolasyonu

Dışarıdan gelebilecek en küçük bir ses dahi müzik odasında bulunan kişilerin hata yapmasına neden olacaktır. Bu nedenle müzik odalarında yapılacak ses yalıtımı için seçilen malzeme önemli olmaktadır. İnsan sesleri ve çalgı seslerinin birbirine karışması müzik odası ses yalıtımı sayesinde engellenmekte ve ses düzenlemeleri sağlanabilmektedir.

Müzik Odası Ses Yalıtım UygulamasıSes Yalıtımı

Yüksek sesin olduğu mekanlardan olan müzik odasında ses yalıtımı genellikle kumaş kaplı paneller kullanılmaktadır. Kumaş kaplı paneller ses yalıtımıyla birlikte akustiği de düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Görünüm olarak da en şık desenlere ve estetiğe sahip olan kumaş kaplı paneller tercih ederek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Müzik Odası Ses Yalıtımı FiyatlarıMüzik Odası Ses Yalıtım Malzemesi

Stüdyo Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı uygulamalarına ihtiyaç duyulan alanlardan biride stüdyo odalarıdır.stüdyo odalarında ses yalıtımı yapılmazsa dışarıdaki ses içeriye içerideki ses dışarıya şeklinde giriş çıkışlar olacaktır. Stüdyo ses yalıtımı uygulamaları sadece ses giriş çıkışını engellemekle kısıtlı olmayıp aynı zamanda Stüdyo içerisindeki sesin yayılma kalitesini artırmaktadır.

Stüdyo Odası Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

Müzikle uğraşanlar kendilerini kısıtlamadan hem gece hem gündüz çalışabilecekleri bir ortam sağlamak için Stüdyo Ses Yalıtımı uygulamaları yapılmaktadır.

Stüdyo Ses İzolasyonuSes Kayıt Odası Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo odaları için bariyerli akustik sünger kullanılarak ses yalıtımı üst düzey seviyede verim alabilirsiniz. Akustik bir ortam oluşturmak için akustik kumaş kaplı olan ses yalıtım panellerinden yararlanabilir.

Stüdyo Ses Yalıtım MalzemeleriStüdyo Ses Yalıtım Uygulaması

Stüdyo gibi ses dalgalarının şiddetli olduğu yerlerde yalıtım yapılmadığı durumlar burada bulunan kişilerin sağlıksız olmalarına neden olacaktır.Ses yalıtımı yaparak oluşabilecek yüksek düzeydeki gürültüleri azaltacaktır. Stüdyo Ses Yalıtımı yaptırarak sağlıklı bir çalışma alanı oluşturmuş olursunuz.

Stüdyo Ses YalıtımıStüdyo Ses Yalıtımı

Odyoloji Odası Ses Yalıtımı

Aydın Üniversitesi Odyoloji Odası Profesyonel Ses Yalıtım Uygulaması 

Odyoloji odasi ses yalitimi 10

İşitme testleri, ses ve konuşma odyometrisi için odyoloji odaları ses yalıtım uygulamaları yapılabilmektedir. Odada yapılan akustik düzenleme sayesinde sesin daha net ve daha kaliteli oluşmasını sağlamaktadır. Odyoloji Odalarında işitmenin değerlendirilmesi ve rehabilitasyonu, baş dönmesinin değerlendirilmesi, kulak çınlaması tedavisi ve mesleki hastalıkların tanı ve tedavisinde hizmet verilmektedir.

Odyoloji Odası Ses Yalıtım Uygulaması Görselleri

Akustik Ses Yalıtımı
Akustik Ses Yalıtımı
Hastane Odası Ses Yalıtımı
Hastane Odası Ses Yalıtımı
Odyoloji Odası Ses İzolasyonu
Odyoloji Odası Ses İzolasyonu
Odyoloji Odası Ses Yalıtımı Fiyatı
Odyoloji Odası Ses Yalıtımı Fiyatı
İşitme Test Odaları Ses Yalıtımı
İşitme Test Odaları Ses Yalıtımı
Odyoloji Ünitesi Ses Yalıtımı
Odyoloji Ünitesi Ses Yalıtımı
Odyoloji Odası Ses Yalıtım Malzemeleri
Odyoloji Odası Ses Yalıtım Malzemeleri
Odyoloji Odası Ses İzolasyon Malzemeleri
Odyoloji Odası Ses İzolasyon Malzemeleri
Odyoloji Odası Ses Yalıtımı
Odyoloji Odası Ses Yalıtımı
Odyoloji Odası Akustik Ses Yalıtım Uygulaması
Odyoloji Odası Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik Yanmaz Sünger Yumurta Labirent Piramit Special Spesiyal Bondex Sünger İstanbul Türkiye : Akustik Piramit Sünger ;Viyol Firend Yumurta Sünger Köpük Ses yalıtımı ve izolasyon sağlayan süngerlerdir. Yanmaz yumurta  viyol, basotect melamin köpük ile piramit sünger, bondeks sünger şeklindedir.Zemin Şap altı Darbe Titreşim Giderici Mantar Kauçuk Şilteleri,Web sitemiz akustik sünger fiyatları ve akustik duvar tavan panelleri, ses emici yutucu sönümleyici kesici pano foam ve hareketli bölme duvar sistemleri tanıtım bilgi makalesidir.Akustik Sünger.Yumurta Sünger Fiyatları.Akustik Sünger Fiyatları. Bondeks Sünger Fiyatları.Yanmaz Sünger Fiyatları.Piramit Sünger Fiyatları. Bondeks Sünger Fiyatları. Bondex Sünger Fiyatı.Ses Yalıtım Süngerleri Fiyatı.Ses İzolasyon Süngerleri Fiyatları.Ses Yalıtım Malzemeleri.Yumurta Sünger Fiyatları. Akustik Yanmaz Yumurta Sünger Fiyatı. Piramit Sünger.Yanmaz Sünger. Bondeks Sünger. Bondex Sünger.Ses Yalıtım Süngeri.Ses İzolasyon Süngerleri.Ses Yalıtım Malzemesi.Ses İzolasyon Malzemeleri.Akustik Sünger, Ses Yalıtımı, Ses İzolasyonu, Makine Dairesi Ses Yalıtımı, Kompresör Dairesi Ses İzolasyonu, Jeneratör Dairesi Ses Yalıtımı, Klima Odası Ses Yalıtımı, Tekne Ses Yalıtımı, Yatlarda Ses İzolasyonu, Hidrofor Dairesi Ses Yalıtımı, Kreş Ses İzolasyonu, Ofis Ev Ses İzolasyonu, Tavan Ses Yalıtımı, Duvar Ses İzolasyonu, Zemin Ses Yalıtımı, Akustik Paravan, Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, Akustik Kumaş Kaplı Panel,Ahşap Akustik Panel, Delikli Tavan Paneli, Derzli Duvar Paneli, Akustik Kapı, Akustik Cam, Ses Yalıtımlı Pencere, Cam, Müzik Odası Ses Yalıtımı, Piyano Odası Ses İzolasyonu, Dj Kabini Ses Yalıtım, Akustik Kaplama, Akustik Kumaş Kaplı Panel, Akustik Kumaş, Akustik Kumaş Kaplama, Yanmaz Sünger, Akustik Yanmaz Sünger, Akustik Piramit Sünger, Yumurta Sünger,  Piramit Sünger,  Bondex Sünger, Bondeks Ses Yalıtım Süngeri, Bass Trap, Vicoustic Flexi Panel A50, Ses Kesici Sünger, Ses Kırıcı Pano, Ses Kontrol Paneli, Ses Kontrol Bariyeri, Ses Emici Süngerler, Ses Yalıtım Süngerleri, Ses İzolasyon Süngeri, Baffle , Yüzer Tavan, Chiller Ses Yalıtımı, Açık Hava Ses İzolasyonu, Basotect Sünger, Sünger Fiyatları, Bass Tuzağı, Stüdyo Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımları, 

NOVA AKUSTİK MİMARLIK İZOLASYON MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Ses yalıtım sektöründe 12 yıldır hizmet vermekte olan firma olarak, ses problemlerinin çözümünün sağlanması amacıyla ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, kalite standartlarına uygun olarak üretilen malzemelerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti için hizmet vermekteyiz.

Ses yalıtım uygulaması zemin, tavan ve duvarlarda, özel malzemeler ile ses frekanslarını istenilen düzeye getirebilmek adına mekanlarda ses düzenleme ve izolasyon uygulamaları yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamayı stüdyoda, çağrı merkezinde, ofiste, evinizde vb. bir çok ortamda ses sorunlarının olduğu her alanda ve akustik mekanlarda, seslerin zararlı etkilelerinden kurtulmak amacıyla yapmaktayız. Evinizde ses sorunlarının çözümlenmesini istiyorsanız endişe duymanıza gerek yok. Ses yalıtım firması olarak, ses kesimi yüksek düzeyde sağlanmış bir halde sorunları gidererek düzgün bir şekilde evi geri teslim etmekteyiz.

Yanmaz Sünger Yanmaz Sünger